خواب آرام

مدیتیشن خواب آرام – ریلکسیشن با صدای شب تابستانی

این برنامه ریلکسیشن پادکست (مدیتیشن خواب) با هدف ایجاد آرامش برای به خواب رفتن تهیه شده.

محتوای ویژه خواب از این پس در خوابکست منتشر خواهند شد. جهت استفاده از مدیتیشن های خواب، داستان های خواب و کسب تجربه یک خواب راحت و آرام، به خوابکست مراجعه فرمایید.

لطفا در هنگام رانندگی و یا انجام کارهای مهم و کار با وسایل خطرناک از این برنامه استفاده نکنید.

به کمک این برنامه می توانید خوابی آرام و راحت را تجربه کنید و از بی خوابی و کم خوابی نجات پیدا کنید.

مدت زمان این برنامه بیست دقیقه است، که راهنما فقط در ۱۰ دقیقه اول صحبت می کند، و باقی آن صدای زمینه (شب تابستانی) است.

 

بی خوابی و کم خوابی مشکلی بسیار شایع است که در مقاطعی از زندگی، گریبان گیر بسیاری از انسان ها می شود. رعایت نکاتی از قبیل فعالیت های ورزشی و تغذیه صحیح می توانند کیفیت خواب را بهبود ببخشند.

یکی دیگر از روش های بهبود کیفیت خواب، استفاده از برنامه های مدیتیشن و ریلیکسیشن است که به همین منظور (ارتقا کیفیت خواب) طراحی شده اند.

در پادکست آرامش، مدیتیشن های مختلفی را منتشر می کنیم که می توانید در صفحه مدیتیشن از آنها مطلع شوید. یکی از این مدیتیشن ها، ریلکسیشن خواب آرام است که در دو نسخه آماده شده. یک نسخه با پس زمینه صدای یک شب تابستانی، و نسخه دیگر فقط با صدای راهنما (آرش فیروزبخش).

با شنیدن این پادکست و این مدیتیشن، می توانید کیفیت خواب خود را بهبود ببخشید و بهتر بخوابید.

 

مطلب مرتبط به این موضوع: مدیتیشن خواب – سفر به دهکده برفی

 

فایل صوتی این برنامه در دو نسخه متفاوت، با صدای شب تابستانی و همچنین بدون صدای محیط، از طریق وب سایت و کانال تلگرام پادکست آرامش قابل دانلود است.

دانلود ریلکسیشن با صدای شب تابستانی

دانلود بدون صدای زمینه (فقط صدای راهنما)

 

امیدواریم از این پادکست مدیتیشن خواب لذت ببرید. جهت شنیدن مدیتیشن های خواب و مدیتیشن های دیگر، پادکست آرامش را دنبال کنید و از راحت ترین روش های شنیدن این پادکست بر روی گوشی موبایل خود آگاه شوید (صفحه کجاها هستیم را ببینید و با کمک این صفحه از اپلیکیشن های پادگیر استفاده کنید تا به راحتی و بدون نیاز به اینترنت به این پادکست مدیتیشن خواب دسترسی داشته باشید).

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیتیشن های جدید، می توانید صفحه اینستاگرام پادکست آرامش و صفحه اینستاگرام آرش فیروزبخش را دنبال کنید.

 

 

مشاهده در یوتیوب

 

منبع صدای شب: freesound.org

One thought to “مدیتیشن خواب آرام – ریلکسیشن با صدای شب تابستانی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.